Квитки на автобус Красилів – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Красилів – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Красилів – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Красилів, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Красилів.

Автобусні рейси Красилів – Хмельницький

Автобуси Красилів – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 164 рейсів. Дістатися з міста Красилів в місто Хмельницький автобусом можна за 0 ч 47 мин. Відстань між містами становить 26 км.

Вартість квитків на автобус Красилів – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 44 грн. Найдешевший квиток коштує 39 грн, а найдорожчий 55 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Красилів – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 4 квитків Красилів – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Красилів і Хмельницький займається 9 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Красилів

В місті Красилів знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка АЗС SHELL , що знаходится за адресою траса Н-03 .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Зведена інформація по напрямку Красилів – Хмельницький
Середня ціна квитка44 грн
Найдорожчий квиток55 грн
Найдешевший квиток39 грн
Найшвидший рейс0 ч 47 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку9
Місто Красилів пов’язане з автостанціями206