Квитки на автобус Хмельницький – Умань

Список рейсів на завтра по напрямку Хмельницький – Умань


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хмельницький – Умань ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хмельницький, розклад автобусів з м. Умань.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Умань — Хмельницький.

Автобусні рейси Хмельницький – Умань

Автобуси Хмельницький – Умань відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 140 рейсів. Дістатися з міста Хмельницький в місто Умань автобусом можна за 4 ч 20 мин. Відстань між містами становить 293 км.

Вартість квитків на автобус Хмельницький – Умань

В середньому ціна квитка становить 268 грн. Найдешевший квиток коштує 200 грн, а найдорожчий 544 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хмельницький – Умань

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 162 квитків Хмельницький – Умань.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хмельницький і Умань займається 18 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Хмельницький – Умань
Середня ціна квитка268 грн
Найдорожчий квиток544 грн
Найдешевший квиток200 грн
Найшвидший рейс4 ч 20 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку18
Місто Хмельницький пов’язане з автостанціями1948