Квитки на автобус Кельце – Хмельницький

Список рейсів на завтра по напрямку Кельце – Хмельницький


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кельце – Хмельницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кельце, розклад автобусів з м. Хмельницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Хмельницький — Кельце.

Автобусні рейси Кельце – Хмельницький

Автобуси Кельце – Хмельницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в середу. У тиждень виходить близько 44 рейсів. Дістатися з міста Кельце в місто Хмельницький автобусом можна за 10 ч 20 мин. Відстань між містами становить 580 км.

Вартість квитків на автобус Кельце – Хмельницький

В середньому ціна квитка становить 1014 грн. Найдешевший квиток коштує 849 грн, а найдорожчий 1247 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кельце – Хмельницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 21 квитків Кельце – Хмельницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кельце і Хмельницький займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кельце

В місті Кельце знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Площа біля залізничного вокзалу (біля пошти) , що знаходится за адресою вулиця Желязни / площа Неподлежності .

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Зведена інформація по напрямку Кельце – Хмельницький
Середня ціна квитка1014 грн
Найдорожчий квиток1247 грн
Найдешевший квиток849 грн
Найшвидший рейс10 ч 20 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв середу
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку6
Місто Кельце пов’язане з автостанціями1143