Квитки на автобус з м. Кропивницький

Список рейсів з м. Кропивницький


Розклад автовокзалів і автостанцій Кропивницький

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Кропивницький . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Кропивницький - Київ , по цьому маршруту відправляється 2569 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Кропивницький

В Кропивницький знаходиться 2064 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницкий в місті Кропивницький , яка знаходиться за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 . У день вона обслуговує 2684 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 432 інших населених пунктів в 8 країнах.

Перевізники Кропивницький

Автобусними перевезеннями з Кропивницький займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Данилко М.В. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mercedes Sprinter (Cb) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Кропивницький

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 24 грн, а найдорожчий 2981. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Кропивницький

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Кропивницький і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Кропивницький
Кількість автостанцій в країні2064
Частота рейсів на тиждень2569
Можна поїхати в міста432
Найдешевший квиток24
Найдорожчий квиток2981
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни8
Найпопулярніший перевізникПідприємець Данилко М.В.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Кропивницкий