Список рейсів з м. Світловодськ

Розклад автовокзалів і автостанцій Світловодськ

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Світловодськ. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Світловодськ - Велика Скельова , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Світловодськ

В Світловодськ знаходиться 96 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це автовокзал Світловодськ в місті Світловодськ , яка знаходиться за адресою вулиця Єгорова; будинок 39 . У день вона обслуговує 137 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 50 інших населених пунктів в 1 країнах.

Перевізники Світловодськ

Автобусними перевезеннями з Світловодськ займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Світловодське Атп 13507 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз А079.23 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Світловодськ

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 30 грн, а найдорожчий 574. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Світловодськ

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Світловодськ і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Світловодськ
Кількість автостанцій в країні96
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста50
Найдешевший квиток30
Найдорожчий квиток574
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни1
Найпопулярніший перевізникСвітловодське Атп 13507
Найпопулярніша автостанція в країніавтовокзал Світловодськ