Квитки на автобус Кропивницький – Катовіце

Список рейсів на завтра по напрямку Кропивницький – Катовіце


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Кропивницький – Катовіце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Кропивницький, розклад автобусів з м. Катовіце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Катовіце — Кропивницький.

Автобусні рейси Кропивницький – Катовіце

Автобуси Кропивницький – Катовіце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 44 рейсів. Дістатися з міста Кропивницький в місто Катовіце автобусом можна за 21 ч 25 мин. Відстань між містами становить 1174 км.

Вартість квитків на автобус Кропивницький – Катовіце

В середньому ціна квитка становить 1336 грн. Найдешевший квиток коштує 1143 грн, а найдорожчий 1564 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Кропивницький – Катовіце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Кропивницький – Катовіце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Кропивницький і Катовіце займається 11 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Кропивницький

В місті Кропивницький знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницкий , що знаходится за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 .

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Кропивницький – Катовіце
Середня ціна квитка1336 грн
Найдорожчий квиток1564 грн
Найдешевший квиток1143 грн
Найшвидший рейс21 ч 25 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку11
Місто Кропивницький пов’язане з автостанціями1142

Інші маршрути у м. Катовіце