Квитки на автобус Львів – Катовіце

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Катовіце


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Катовіце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Катовіце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Катовіце — Львів.

Автобусні рейси Львів – Катовіце

Автобуси Львів – Катовіце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 642 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Катовіце автобусом можна за 6 ч 0 мин. Відстань між містами становить 433 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Катовіце

В середньому ціна квитка становить 665 грн. Найдешевший квиток коштує 450 грн, а найдорожчий 972 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Катовіце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Катовіце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Катовіце займається 99 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Катовіце
Середня ціна квитка665 грн
Найдорожчий квиток972 грн
Найдешевший квиток450 грн
Найшвидший рейс6 ч 0 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку99
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036

Інші маршрути з м. Львів