Квитки на автобус Краків – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Краків – Львів


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Краків – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Краків, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Краків.

Автобусні рейси Краків – Львів

Автобуси Краків – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в понеділок. У тиждень виходить близько 448 рейсів. Дістатися з міста Краків в місто Львів автобусом можна за 4 ч 35 мин. Відстань між містами становить 351 км.

Вартість квитків на автобус Краків – Львів

В середньому ціна квитка становить 1081 грн. Найдешевший квиток коштує 720 грн, а найдорожчий 1944 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Краків – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Краків – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Краків і Львів займається 52 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Краків – Львів
Середня ціна квитка1081 грн
Найдорожчий квиток1944 грн
Найдешевший квиток720 грн
Найшвидший рейс4 ч 35 мин
Частота рейсів на день34
Піковий деньв понеділок
Продаваних квитків в день34
Перевізників на напрямку52
Місто Краків пов’язане з автостанціями1707