Квитки на автобус Київ – Краків

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Краків


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Краків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Краків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краків — Київ.

Автобусні рейси Київ – Краків

Автобуси Київ – Краків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 292 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Краків автобусом можна за 13 ч 30 мин. Відстань між містами становить 900 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Краків

В середньому ціна квитка становить 1603 грн. Найдешевший квиток коштує 1154 грн, а найдорожчий 2320 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Краків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Краків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Краків займається 49 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Краків
Середня ціна квитка1603 грн
Найдорожчий квиток2320 грн
Найдешевший квиток1154 грн
Найшвидший рейс13 ч 30 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку49
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439