Квитки на автобус Львів – Краків

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Краків


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Краків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Краків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краків — Львів.

Автобусні рейси Львів – Краків

Автобуси Львів – Краків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 452 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Краків автобусом можна за 4 ч 45 мин. Відстань між містами становить 351 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Краків

В середньому ціна квитка становить 596 грн. Найдешевший квиток коштує 400 грн, а найдорожчий 900 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Краків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Краків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Краків займається 54 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Краків
Середня ціна квитка596 грн
Найдорожчий квиток900 грн
Найдешевший квиток400 грн
Найшвидший рейс4 ч 45 мин
Частота рейсів на день35
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день35
Перевізників на напрямку54
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036

Інші маршрути з м. Львів

Інші маршрути у м. Краків