Квитки на автобус Катовіце – Вінниця

Список рейсів на завтра по напрямку Катовіце – Вінниця


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Катовіце – Вінниця ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Катовіце, розклад автобусів з м. Вінниця.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Вінниця — Катовіце.

Автобусні рейси Катовіце – Вінниця

Автобуси Катовіце – Вінниця відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 281 рейсів. Дістатися з міста Катовіце в місто Вінниця автобусом можна за 12 ч 30 мин. Відстань між містами становить 827 км.

Вартість квитків на автобус Катовіце – Вінниця

В середньому ціна квитка становить 853 грн. Найдешевший квиток коштує 697 грн, а найдорожчий 1173 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Катовіце – Вінниця

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Катовіце – Вінниця.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Катовіце і Вінниця займається 38 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Автостанції Вінниця

В місті Вінниця знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 8 .

Зведена інформація по напрямку Катовіце – Вінниця
Середня ціна квитка853 грн
Найдорожчий квиток1173 грн
Найдешевший квиток697 грн
Найшвидший рейс12 ч 30 мин
Частота рейсів на день15
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день15
Перевізників на напрямку38
Місто Катовіце пов’язане з автостанціями1575