Квитки на автобус Рівне – Катовіце

Список рейсів на завтра по напрямку Рівне – Катовіце


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Рівне – Катовіце ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Рівне, розклад автобусів з м. Катовіце.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Катовіце — Рівне.

Автобусні рейси Рівне – Катовіце

Автобуси Рівне – Катовіце відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 315 рейсів. Дістатися з міста Рівне в місто Катовіце автобусом можна за 9 ч 20 мин. Відстань між містами становить 619 км.

Вартість квитків на автобус Рівне – Катовіце

В середньому ціна квитка становить 741 грн. Найдешевший квиток коштує 455 грн, а найдорожчий 1133 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Рівне – Катовіце

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1058 квитків Рівне – Катовіце.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Рівне і Катовіце займається 52 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Автостанції Катовіце

В місті Катовіце знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Катовіце , що знаходится за адресою вулиця Петра Скарги; будинок 4 .

Зведена інформація по напрямку Рівне – Катовіце
Середня ціна квитка741 грн
Найдорожчий квиток1133 грн
Найдешевший квиток455 грн
Найшвидший рейс9 ч 20 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку52
Місто Рівне пов’язане з автостанціями1832