Квитки на автобус Лодзь – Кропивницький

Список рейсів на завтра по напрямку Лодзь – Кропивницький


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лодзь – Кропивницький ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лодзь, розклад автобусів з м. Кропивницький.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Кропивницький — Лодзь.

Автобусні рейси Лодзь – Кропивницький

Автобуси Лодзь – Кропивницький відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 44 рейсів. Дістатися з міста Лодзь в місто Кропивницький автобусом можна за 21 ч 35 мин. Відстань між містами становить 1179 км.

Вартість квитків на автобус Лодзь – Кропивницький

В середньому ціна квитка становить 1331 грн. Найдешевший квиток коштує 1150 грн, а найдорожчий 1577 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лодзь – Кропивницький

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 119 квитків Лодзь – Кропивницький.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лодзь і Кропивницький займається 7 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калиска , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Автостанції Кропивницький

В місті Кропивницький знаходиться 6 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Кропивницький , що знаходится за адресою Олександрійське шосе; будинок 1 .

Зведена інформація по напрямку Лодзь – Кропивницький
Середня ціна квитка1331 грн
Найдорожчий квиток1577 грн
Найдешевший квиток1150 грн
Найшвидший рейс21 ч 35 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку7
Місто Лодзь пов’язане з автостанціями1375