Квитки на автобус Тернопіль – Лодзь

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Лодзь


Дата останнього оновлення: 22.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Лодзь ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Лодзь.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Лодзь — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Лодзь

Автобуси Тернопіль – Лодзь відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 143 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Лодзь автобусом можна за 12 ч 0 мин. Відстань між містами становить 599 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Лодзь

В середньому ціна квитка становить 925 грн. Найдешевший квиток коштує 675 грн, а найдорожчий 1161 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Лодзь

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 160 квитків Тернопіль – Лодзь.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Лодзь займається 20 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Каліська , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Лодзь
Середня ціна квитка925 грн
Найдорожчий квиток1161 грн
Найдешевший квиток675 грн
Найшвидший рейс12 ч 0 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку20
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838