Квитки на автобус Лодзь – Луцьк

Список рейсів на завтра по напрямку Лодзь – Луцьк


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лодзь – Луцьк ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лодзь, розклад автобусів з м. Луцьк.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Луцьк — Лодзь.

Автобусні рейси Лодзь – Луцьк

Автобуси Лодзь – Луцьк відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 196 рейсів. Дістатися з міста Лодзь в місто Луцьк автобусом можна за 8 ч 55 мин. Відстань між містами становить 512 км.

Вартість квитків на автобус Лодзь – Луцьк

В середньому ціна квитка становить 708 грн. Найдешевший квиток коштує 475 грн, а найдорожчий 939 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лодзь – Луцьк

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 359 квитків Лодзь – Луцьк.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лодзь і Луцьк займається 29 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калиска , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Автостанції Луцьк

В місті Луцьк знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Луцьк , що знаходится за адресою вулиця Конякіна; будинок 39 .

Зведена інформація по напрямку Лодзь – Луцьк
Середня ціна квитка708 грн
Найдорожчий квиток939 грн
Найдешевший квиток475 грн
Найшвидший рейс8 ч 55 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку29
Місто Лодзь пов’язане з автостанціями1375