Квитки на автобус Хмельницький – Лодзь

Список рейсів на завтра по напрямку Хмельницький – Лодзь


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Хмельницький – Лодзь ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Хмельницький, розклад автобусів з м. Лодзь.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Лодзь — Хмельницький.

Автобусні рейси Хмельницький – Лодзь

Автобуси Хмельницький – Лодзь відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 192 рейсів. Дістатися з міста Хмельницький в місто Лодзь автобусом можна за 13 ч 35 мин. Відстань між містами становить 714 км.

Вартість квитків на автобус Хмельницький – Лодзь

В середньому ціна квитка становить 945 грн. Найдешевший квиток коштує 702 грн, а найдорожчий 1244 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Хмельницький – Лодзь

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 240 квитків Хмельницький – Лодзь.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Хмельницький і Лодзь займається 24 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Хмельницький

В місті Хмельницький знаходиться 7 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою Вінницьке шосе; будинок 23 .

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Каліська , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Зведена інформація по напрямку Хмельницький – Лодзь
Середня ціна квитка945 грн
Найдорожчий квиток1244 грн
Найдешевший квиток702 грн
Найшвидший рейс13 ч 35 мин
Частота рейсів на день18
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день18
Перевізників на напрямку24
Місто Хмельницький пов’язане з автостанціями1948