Список рейсів з м. Лодзь

Список рейсів до м. Лодзь

Розклад автовокзалів і автостанцій Лодзь

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Лодзь. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Лодзь - Київ , по цьому маршруту відправляється 2369 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Лодзь

В Лодзь знаходиться 3114 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калиска в місті Лодзь , яка знаходиться за адресою алея Влокняжі; будинок 227 . У день вона обслуговує 4671 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 486 інших населених пунктів в 14 країнах.

Перевізники Лодзь

Автобусними перевезеннями з Лодзь займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Z-Time , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Bova . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Лодзь

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 37 грн, а найдорожчий 3785. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Лодзь

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Лодзь і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Лодзь
Кількість автостанцій в країні3114
Частота рейсів на тиждень2369
Можна поїхати в міста486
Найдешевший квиток37
Найдорожчий квиток3785
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни14
Найпопулярніший перевізникZ-Time
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Калиска