Квитки на автобус Лодзь – Лубни

Список рейсів на завтра по напрямку Лодзь – Лубни


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Лодзь – Лубни ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Лодзь, розклад автобусів з м. Лубни.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Лубни — Лодзь.

Автобусні рейси Лодзь – Лубни

Автобуси Лодзь – Лубни відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 25 рейсів. Дістатися з міста Лодзь в місто Лубни автобусом можна за 0 ч 10 мин. Відстань між містами становить 1161 км.

Вартість квитків на автобус Лодзь – Лубни

В середньому ціна квитка становить 1179 грн. Найдешевший квиток коштує 963 грн, а найдорожчий 1365 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Лодзь – Лубни

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 6 квитків Лодзь – Лубни.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Лодзь і Лубни займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Лодзь

В місті Лодзь знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Калиска , що знаходится за адресою алея Влокняжі; будинок 227 .

Автостанції Лубни

В місті Лубни знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Лубни , що знаходится за адресою проспект Володимирський; будинок 157 .

Зведена інформація по напрямку Лодзь – Лубни
Середня ціна квитка1179 грн
Найдорожчий квиток1365 грн
Найдешевший квиток963 грн
Найшвидший рейс0 ч 10 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку6
Місто Лодзь пов’язане з автостанціями1375