Квитки на автобус Київ – Тернопіль

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Тернопіль


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Тернопіль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Тернопіль.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тернопіль — Київ.

Автобусні рейси Київ – Тернопіль

Автобуси Київ – Тернопіль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 18 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Тернопіль автобусом можна за 6 ч 30 мин. Відстань між містами становить 437 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 685 грн. Найдешевший квиток коштує 611 грн, а найдорожчий 720 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Тернопіль займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Тернопіль
Середня ціна квитка685 грн
Найдорожчий квиток720 грн
Найдешевший квиток611 грн
Найшвидший рейс6 ч 30 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку6
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439