Квитки на автобус Яблуниця – Яремче

Список рейсів на завтра по напрямку Яблуниця – Яремче


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Яблуниця – Яремче ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Яблуниця, розклад автобусів з м. Яремче.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Яремче — Яблуниця.

Автобусні рейси Яблуниця – Яремче

Автобуси Яблуниця – Яремче відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Яблуниця в місто Яремче автобусом можна за 0 ч 35 мин. Відстань між містами становить 15 км.

Вартість квитків на автобус Яблуниця – Яремче

В середньому ціна квитка становить 350 грн. Найдешевший квиток коштує 350 грн, а найдорожчий 350 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Яблуниця – Яремче

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Яблуниця – Яремче.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Яблуниця і Яремче займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Яблуниця

В місті Яблуниця знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Ресторан Батьківський Поріг , що знаходится за адресою вулиця Героїв Майдану; будинок 168 .

Автостанції Яремче

В місті Яремче знаходиться 3 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Яремче , що знаходится за адресою вулиця Свободи; будинок 234 .

Зведена інформація по напрямку Яблуниця – Яремче
Середня ціна квитка350 грн
Найдорожчий квиток350 грн
Найдешевший квиток350 грн
Найшвидший рейс0 ч 35 мин
Частота рейсів на день19
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день19
Перевізників на напрямку1
Місто Яблуниця пов’язане з автостанціями94

Інші маршрути з м. Яблуниця

Інші маршрути у м. Яремче