Квитки на автобус Яблуниця – Рівне

Список рейсів на завтра по напрямку Яблуниця – Рівне


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Яблуниця – Рівне ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Яблуниця, розклад автобусів з м. Рівне.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Рівне — Яблуниця.

Автобусні рейси Яблуниця – Рівне

Автобуси Яблуниця – Рівне відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в суботу. У тиждень виходить близько 1 рейсів. Дістатися з міста Яблуниця в місто Рівне автобусом можна за 6 ч 10 мин. Відстань між містами становить 339 км.

Вартість квитків на автобус Яблуниця – Рівне

В середньому ціна квитка становить 900 грн. Найдешевший квиток коштує 900 грн, а найдорожчий 900 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Яблуниця – Рівне

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Яблуниця – Рівне.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Яблуниця і Рівне займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Яблуниця

В місті Яблуниця знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Зупинка Ресторан Батьківський Поріг , що знаходится за адресою вулиця Героїв Майдану; будинок 168 .

Автостанції Рівне

В місті Рівне знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 40 .

Зведена інформація по напрямку Яблуниця – Рівне
Середня ціна квитка900 грн
Найдорожчий квиток900 грн
Найдешевший квиток900 грн
Найшвидший рейс6 ч 10 мин
Частота рейсів на день6
Піковий деньв суботу
Продаваних квитків в день6
Перевізників на напрямку1
Місто Яблуниця пов’язане з автостанціями94

Інші маршрути з м. Яблуниця

Інші маршрути у м. Рівне