Квитки на автобус Золочів – Краків

Список рейсів на завтра по напрямку Золочів – Краків


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Золочів – Краків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Золочів, розклад автобусів з м. Краків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краків — Золочів.

Автобусні рейси Золочів – Краків

Автобуси Золочів – Краків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 73 рейсів. Дістатися з міста Золочів в місто Краків автобусом можна за 7 ч 5 мин. Відстань між містами становить 427 км.

Вартість квитків на автобус Золочів – Краків

В середньому ціна квитка становить 702 грн. Найдешевший квиток коштує 550 грн, а найдорожчий 860 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Золочів – Краків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 16 квитків Золочів – Краків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Золочів і Краків займається 13 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Золочів

В місті Золочів знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це зупинка Золочів , що знаходится за адресою вулиця Бродівська; будинок 2В .

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Зведена інформація по напрямку Золочів – Краків
Середня ціна квитка702 грн
Найдорожчий квиток860 грн
Найдешевший квиток550 грн
Найшвидший рейс7 ч 5 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку13
Місто Золочів пов’язане з автостанціями646