Квитки на автобус Краків – Тернопіль

Список рейсів на завтра по напрямку Краків – Тернопіль


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Краків – Тернопіль ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Краків, розклад автобусів з м. Тернопіль.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Тернопіль — Краків.

Автобусні рейси Краків – Тернопіль

Автобуси Краків – Тернопіль відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 261 рейсів. Дістатися з міста Краків в місто Тернопіль автобусом можна за 6 ч 45 мин. Відстань між містами становить 491 км.

Вартість квитків на автобус Краків – Тернопіль

В середньому ціна квитка становить 1288 грн. Найдешевший квиток коштує 940 грн, а найдорожчий 1974 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Краків – Тернопіль

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Краків – Тернопіль.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Краків і Тернопіль займається 42 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Краків – Тернопіль
Середня ціна квитка1288 грн
Найдорожчий квиток1974 грн
Найдешевший квиток940 грн
Найшвидший рейс6 ч 45 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку42
Місто Краків пов’язане з автостанціями1707