Квитки на автобус з м. Тернопіль

Список рейсів з м. Тернопіль


Розклад автовокзалів і автостанцій Тернопіль

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Тернопіль . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Тернопіль - Варшава , по цьому маршруту відправляється 1607 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Тернопіль

В Тернопіль знаходиться 5360 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний в місті Тернопіль , яка знаходиться за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 . У день вона обслуговує 14010 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 821 інших населених пунктів в 12 країнах.

Перевізники Тернопіль

Автобусними перевезеннями з Тернопіль займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Тернопільське Атп 16129 , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Баз Ао79-29 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Тернопіль

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 18 грн, а найдорожчий 6356. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Тернопіль

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Тернопіль і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Тернопіль
Кількість автостанцій в країні5360
Частота рейсів на тиждень1607
Можна поїхати в міста821
Найдешевший квиток18
Найдорожчий квиток6356
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни12
Найпопулярніший перевізникТернопільське Атп 16129
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Тернопіль