Квитки на автобус Тернопіль – Літин

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Літин


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Літин ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Літин.

Автобусні рейси Тернопіль – Літин

Автобуси Тернопіль – Літин відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Літин автобусом можна за 4 ч 35 мин. Відстань між містами становить 217 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Літин

В середньому ціна квитка становить 211 грн. Найдешевший квиток коштує 211 грн, а найдорожчий 211 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Літин

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 1 квитків Тернопіль – Літин.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Літин займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Літин

В місті Літин знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Літин , що знаходится за адресою вулиця Богдана Хмельницького; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Літин
Середня ціна квитка211 грн
Найдорожчий квиток211 грн
Найдешевший квиток211 грн
Найшвидший рейс4 ч 35 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку1
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838