Квитки на автобус Тернопіль – Бидгощ

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Бидгощ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Бидгощ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Бидгощ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Бидгощ — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Бидгощ

Автобуси Тернопіль – Бидгощ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 73 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Бидгощ автобусом можна за 13 ч 25 мин. Відстань між містами становить 791 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Бидгощ

В середньому ціна квитка становить 1058 грн. Найдешевший квиток коштує 857 грн, а найдорожчий 1234 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Бидгощ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 43 квитків Тернопіль – Бидгощ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Бидгощ займається 13 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Бидгощ

В місті Бидгощ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Бидгощ , що знаходится за адресою вулиця Ягеллонського; будинок 58 .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Бидгощ
Середня ціна квитка1058 грн
Найдорожчий квиток1234 грн
Найдешевший квиток857 грн
Найшвидший рейс13 ч 25 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку13
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838