Квитки на автобус Тернопіль – Млада-Болеслав

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Млада-Болеслав


Дата останнього оновлення: 20.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Млада-Болеслав ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Млада-Болеслав.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Млада-Болеслав — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Млада-Болеслав

Автобуси Тернопіль – Млада-Болеслав відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 11 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Млада-Болеслав автобусом можна за 19 ч 40 мин. Відстань між містами становить 923 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Млада-Болеслав

В середньому ціна квитка становить 1125 грн. Найдешевший квиток коштує 1100 грн, а найдорожчий 1150 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Млада-Болеслав

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 25 квитків Тернопіль – Млада-Болеслав.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Млада-Болеслав займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Млада-Болеслав

В місті Млада-Болеслав знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Млада Болеслав , що знаходится за адресою вулиця Вацлава Клемента .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Млада-Болеслав
Середня ціна квитка1125 грн
Найдорожчий квиток1150 грн
Найдешевший квиток1100 грн
Найшвидший рейс19 ч 40 мин
Частота рейсів на день12
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день12
Перевізників на напрямку1
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838