Квитки на автобус Млада-Болеслав – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Млада-Болеслав – Київ


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Млада-Болеслав – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Млада-Болеслав, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Млада-Болеслав.

Автобусні рейси Млада-Болеслав – Київ

Автобуси Млада-Болеслав – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в п’ятницю. У тиждень виходить близько 5 рейсів. Дістатися з міста Млада-Болеслав в місто Київ автобусом можна за 21 ч 5 мин. Відстань між містами становить 1322 км.

Вартість квитків на автобус Млада-Болеслав – Київ

В середньому ціна квитка становить 1930 грн. Найдешевший квиток коштує 1900 грн, а найдорожчий 2018 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Млада-Болеслав – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 43 квитків Млада-Болеслав – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Млада-Болеслав і Київ займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Млада-Болеслав

В місті Млада-Болеслав знаходиться 2 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Млада Болеслав , що знаходится за адресою вулиця Вацлава Клемента .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Млада-Болеслав – Київ
Середня ціна квитка1930 грн
Найдорожчий квиток2018 грн
Найдешевший квиток1900 грн
Найшвидший рейс21 ч 5 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв п’ятницю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку3
Місто Млада-Болеслав пов’язане з автостанціями241