icon-arrow-left-mob-search
Тернопільicon-arrow-right-mob-searchКиїв
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo

Пасажири

icon-arrow-back

Дата останнього оновлення: 16.04.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Київ

Автобуси Тернопіль – Київ відправляються Щоденно . Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 39 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Київ автобусом можна за 6 ч 30 мин. Відстань між містами становить 437 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Київ

В середньому ціна квитка становить 411 грн. Найдешевший квиток коштує 266 грн, а найдорожчий 474 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 517 квитків Тернопіль – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Київ займається 9 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Київ
Середня ціна квитка411 грн
Найдорожчий квиток474 грн
Найдешевший квиток266 грн
Найшвидший рейс6 ч 30 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку9
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838