Квитки на автобус Тернопіль – Краків

Список рейсів на завтра по напрямку Тернопіль – Краків


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Тернопіль – Краків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Тернопіль, розклад автобусів з м. Краків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краків — Тернопіль.

Автобусні рейси Тернопіль – Краків

Автобуси Тернопіль – Краків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 322 рейсів. Дістатися з міста Тернопіль в місто Краків автобусом можна за 7 ч 30 мин. Відстань між містами становить 491 км.

Вартість квитків на автобус Тернопіль – Краків

В середньому ціна квитка становить 682 грн. Найдешевший квиток коштує 470 грн, а найдорожчий 1017 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Тернопіль – Краків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Тернопіль – Краків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Тернопіль і Краків займається 52 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Тернопіль

В місті Тернопіль знаходиться 8 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Анатолія Живова; дім 7 .

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Зведена інформація по напрямку Тернопіль – Краків
Середня ціна квитка682 грн
Найдорожчий квиток1017 грн
Найдешевший квиток470 грн
Найшвидший рейс7 ч 30 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку52
Місто Тернопіль пов’язане з автостанціями1838

Інші маршрути у м. Краків