Квитки на автобус Краків – Київ

Список рейсів на завтра по напрямку Краків – Київ


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Краків – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Краків, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Краків.

Автобусні рейси Краків – Київ

Автобуси Краків – Київ відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 340 рейсів. Дістатися з міста Краків в місто Київ автобусом можна за 13 ч 30 мин. Відстань між містами становить 900 км.

Вартість квитків на автобус Краків – Київ

В середньому ціна квитка становить 840 грн. Найдешевший квиток коштує 600 грн, а найдорожчий 1173 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Краків – Київ

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Краків – Київ.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Краків і Київ займається 51 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Зведена інформація по напрямку Краків – Київ
Середня ціна квитка840 грн
Найдорожчий квиток1173 грн
Найдешевший квиток600 грн
Найшвидший рейс13 ч 30 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку51
Місто Краків пов’язане з автостанціями1707

Інші маршрути у м. Київ