Квитки на автобус Чортків – Краків

Список рейсів на завтра по напрямку Чортків – Краків


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Чортків – Краків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Чортків, розклад автобусів з м. Краків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краків — Чортків.

Автобусні рейси Чортків – Краків

Автобуси Чортків – Краків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в четвер. У тиждень виходить близько 33 рейсів. Дістатися з міста Чортків в місто Краків автобусом можна за 9 ч 30 мин. Відстань між містами становить 526 км.

Вартість квитків на автобус Чортків – Краків

В середньому ціна квитка становить 679 грн. Найдешевший квиток коштує 600 грн, а найдорожчий 826 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Чортків – Краків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 22 квитків Чортків – Краків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Чортків і Краків займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Чортків

В місті Чортків знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Остановка Чортков , що знаходится за адресою вулиця Копичинецька; будинок 22 .

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Зведена інформація по напрямку Чортків – Краків
Середня ціна квитка679 грн
Найдорожчий квиток826 грн
Найдешевший квиток600 грн
Найшвидший рейс9 ч 30 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв четвер
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку6
Місто Чортків пов’язане з автостанціями406