Квитки на автобус Прага – Краків

Список рейсів на завтра по напрямку Прага – Краків


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Прага – Краків ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Прага, розклад автобусів з м. Краків.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Краків — Прага.

Автобусні рейси Прага – Краків

Автобуси Прага – Краків відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 118 рейсів. Дістатися з міста Прага в місто Краків автобусом можна за 7 ч 0 мин. Відстань між містами становить 472 км.

Вартість квитків на автобус Прага – Краків

В середньому ціна квитка становить 838 грн. Найдешевший квиток коштує 552 грн, а найдорожчий 1182 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Прага – Краків

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Прага – Краків.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Прага і Краків займається 19 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 .

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Зведена інформація по напрямку Прага – Краків
Середня ціна квитка838 грн
Найдорожчий квиток1182 грн
Найдешевший квиток552 грн
Найшвидший рейс7 ч 0 мин
Частота рейсів на день10
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день10
Перевізників на напрямку19
Місто Прага пов’язане з автостанціями1066