Квитки на автобус Ужгород – Прага

Список рейсів на завтра по напрямку Ужгород – Прага


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Ужгород – Прага ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Ужгород, розклад автобусів з м. Прага.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Прага — Ужгород.

Автобусні рейси Ужгород – Прага

Автобуси Ужгород – Прага відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 79 рейсів. Дістатися з міста Ужгород в місто Прага автобусом можна за 11 ч 20 мин. Відстань між містами становить 711 км.

Вартість квитків на автобус Ужгород – Прага

В середньому ціна квитка становить 1142 грн. Найдешевший квиток коштує 840 грн, а найдорожчий 1489 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Ужгород – Прага

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Ужгород – Прага.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Ужгород і Прага займається 17 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Ужгород

В місті Ужгород знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Станційна; дім 2 .

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Ужгород – Прага
Середня ціна квитка1142 грн
Найдорожчий квиток1489 грн
Найдешевший квиток840 грн
Найшвидший рейс11 ч 20 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку17
Місто Ужгород пов’язане з автостанціями567

Інші маршрути з м. Ужгород

Інші маршрути у м. Прага