Квитки на автобус Київ – Прага

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Прага


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Прага ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Прага.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Прага — Київ.

Автобусні рейси Київ – Прага

Автобуси Київ – Прага відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 115 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Прага автобусом можна за 19 ч 30 мин. Відстань між містами становить 1368 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Прага

В середньому ціна квитка становить 3634 грн. Найдешевший квиток коштує 2300 грн, а найдорожчий 4248 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Прага

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Прага.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Прага займається 18 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Прага
Середня ціна квитка3634 грн
Найдорожчий квиток4248 грн
Найдешевший квиток2300 грн
Найшвидший рейс19 ч 30 мин
Частота рейсів на день8
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку18
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439