Квитки на автобус Київ – Брно

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Брно


Дата останнього оновлення: 19.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Брно ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Брно.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Брно — Київ.

Автобусні рейси Київ – Брно

Автобуси Київ – Брно відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 64 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Брно автобусом можна за 17 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1205 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Брно

В середньому ціна квитка становить 1771 грн. Найдешевший квиток коштує 1290 грн, а найдорожчий 2083 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Брно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 563 квитків Київ – Брно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Брно займається 10 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Брно

В місті Брно знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Звонарка , що знаходится за адресою вулиця Звонарка 411 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Брно
Середня ціна квитка1771 грн
Найдорожчий квиток2083 грн
Найдешевший квиток1290 грн
Найшвидший рейс17 ч 15 мин
Частота рейсів на день16
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день16
Перевізників на напрямку10
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439