Квитки на автобус Брно – Львів

Список рейсів на завтра по напрямку Брно – Львів


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Брно – Львів ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Брно, розклад автобусів з м. Львів.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Львів — Брно.

Автобусні рейси Брно – Львів

Автобуси Брно – Львів відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 188 рейсів. Дістатися з міста Брно в місто Львів автобусом можна за 10 ч 15 мин. Відстань між містами становить 646 км.

Вартість квитків на автобус Брно – Львів

В середньому ціна квитка становить 1062 грн. Найдешевший квиток коштує 741 грн, а найдорожчий 1437 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Брно – Львів

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Брно – Львів.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Брно і Львів займається 26 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Брно

В місті Брно знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Звонарка , що знаходится за адресою вулиця Звонарка 411 .

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Зведена інформація по напрямку Брно – Львів
Середня ціна квитка1062 грн
Найдорожчий квиток1437 грн
Найдешевший квиток741 грн
Найшвидший рейс10 ч 15 мин
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку26
Місто Брно пов’язане з автостанціями730

Інші маршрути з м. Брно

Інші маршрути у м. Львів