Квитки на автобус з м. Брно

Список рейсів з м. Брно


Розклад автовокзалів і автостанцій Брно

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Брно . Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Брно - Львів , по цьому маршруту відправляється 1050 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Брно

В Брно знаходиться 585 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Звонарка в місті Брно , яка знаходиться за адресою вулиця Звонарка 411 . У день вона обслуговує 1638 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 178 інших населених пунктів в 13 країнах.

Перевізники Брно

Автобусними перевезеннями з Брно займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Student Agency K.S. , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Van Hool Eos (Free) . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Брно

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 109 грн, а найдорожчий 6215. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Брно

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Брно і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Брно
Кількість автостанцій в країні585
Частота рейсів на тиждень1050
Можна поїхати в міста178
Найдешевший квиток109
Найдорожчий квиток6215
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни13
Найпопулярніший перевізникStudent Agency K.S.
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Звонарка

Топ популярних автобусних маршрутів з м. Брно