Квитки на автобус Львів – Брно

Список рейсів на завтра по напрямку Львів – Брно


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Львів – Брно ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Львів, розклад автобусів з м. Брно.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Брно — Львів.

Автобусні рейси Львів – Брно

Автобуси Львів – Брно відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 211 рейсів. Дістатися з міста Львів в місто Брно автобусом можна за 9 ч 40 мин. Відстань між містами становить 646 км.

Вартість квитків на автобус Львів – Брно

В середньому ціна квитка становить 1029 грн. Найдешевший квиток коштує 742 грн, а найдорожчий 1446 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Львів – Брно

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Львів – Брно.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Львів і Брно займається 31 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Львів

В місті Львів знаходиться 28 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Стрийська; будинок 109 .

Автостанції Брно

В місті Брно знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Звонарка , що знаходится за адресою вулиця Звонарка 411 .

Зведена інформація по напрямку Львів – Брно
Середня ціна квитка1029 грн
Найдорожчий квиток1446 грн
Найдешевший квиток742 грн
Найшвидший рейс9 ч 40 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку31
Місто Львів пов’язане з автостанціями2036

Інші маршрути з м. Львів

Інші маршрути у м. Брно