icon-arrow-left-mob-search
Прагаicon-arrow-right-mob-searchІвано-Франківськ
icon-edit-mob-search

Откуда

from
icon-cross
switch

Куда

to
icon-cross

Отправка

dateTo
icon-arrow-back

Билеты на автобус Прага – Івано-Франківськ

icon-filtersФильтры
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсов на завтра по направлению Прага – Івано-Франківськ

no-trips-busno-trips-suitcase

Выполняем поиск. Подождите, пожалуйста...

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Прага до м. Івано-Франківськ автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Прага - Івано-Франківськ, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Прага – Івано-Франківськ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Прага, розклад автобусів з м. Івано-Франківськ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Івано-Франківськ — Прага.

Автобусні рейси Прага – Івано-Франківськ

Автобуси Прага – Івано-Франківськ відправляються undefined. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Прага до міста Івано-Франківськ варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 901 км, а орієнтований час у дорозі становить 16 год 15 хв, у тиждень з міста Прага до міста Івано-Франківськ відправляється близько 123 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Прага-Івано-Франківськ - 18 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Прага-Івано-Франківськ, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Прага-Івано-Франківськ відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Прага – Івано-Франківськ

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Прага – Івано-Франківськ не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Прага' та 'Івано-Франківськ';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Прага до міста Івано-Франківськ, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Прага до міста Івано-Франківськ також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Прага - Івано-Франківськ, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Прага - Івано-Франківськ через онлайн-сервіс UkrPas становить 403 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Прага – Івано-Франківськ

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Прага – Івано-Франківськ. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Прага до Івано-Франківськ, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 840 грн;
  • середня ціна - 1215 грн;
  • найвища вартість квитка - 1678 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Прага - Івано-Франківськ, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Прага

Загальна кількість станцій у м.Прага, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Прага-Івано-Франківськ, становить близько 11 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автовокзал Флоренц . Адреса найпопулярнішої станції м.Прага - вулиця Крізікова; будинок 6 .

Автостанції Івано-Франківськ

Прибуття автобусом Прага-Івано-Франківськ та висадка пасажирів здійснюється на 16 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Прага – Івано-Франківськ?
Відстань між містами Прага–Івано-Франківськ складає 901 км, яку наші перевізники долають приблизно за 16 год 15 хв.
Чи можу я забронювати місце на автобус Прага – Івано-Франківськ заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Прага–Івано-Франківськ варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Прага–Івано-Франківськ та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Прага – Івано-Франківськ, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Прага – Івано-Франківськ?
Ціна квитка на автобус Прага–Івано-Франківськ формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Прага–Івано-Франківськ і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Прага – Івано-Франківськ
Середня ціна квитка1215 грн
Найдорожчий квиток1678 грн
Найдешевший квиток840 грн
Найшвидший рейс16 год 15 хв
Частота рейсів на день11
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день11
Перевізників на напрямку18
Місто Прага пов’язане з автостанціями1066