icon-arrow-left-mob-search
Прагаicon-arrow-right-mob-searchКиїв
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Прага – Київ

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Прага – Київ

icon-filtersФільтри
UAH | EUR
1результатів
11:00
24:50 год.
10:50
вт, 23 липня
Прага
Автовокзал "Флоренц"
вул. Кризикова, буд. 6
вт, 23 липня
Київ
Автостанція Київ (центральний залізничний вокзал)
метро Вокзальна, вул. Симона Петлюри, буд. 32
2800,00грн
icon-carrier"ТВАД" ПП
2800,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Прага до м. Київ автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Прага - Київ, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Прага – Київ ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Прага, розклад автобусів з м. Київ.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Київ — Прага.

Автобусні рейси Прага – Київ

Міжнародні автобуси Прага – Київ відправляються по дням тижня. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається у п’ятницю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Прага до міста Київ варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 1368 км, а орієнтований час у дорозі становить 20 год 40 хв, у тиждень з міста Прага до міста Київ відправляється близько 90 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Прага-Київ - 16 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Прага-Київ, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Прага-Київ відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Прага – Київ

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Прага – Київ не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Прага' та 'Київ';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Прага до міста Київ, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Прага до міста Київ також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Прага - Київ, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Прага - Київ через онлайн-сервіс UkrPas становить 904 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Прага – Київ

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Прага – Київ. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Прага до Київ, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 1390 грн;
  • середня ціна - 1841 грн;
  • найвища вартість квитка - 2096 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Прага - Київ, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Прага

Загальна кількість станцій у м.Прага, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Прага-Київ, становить близько 11 підприємств. Найпопулярніша з них це - Автовокзал Флоренц . Адреса найпопулярнішої станції м.Прага - вулиця Крізікова; будинок 6 .

Автостанції Київ

Прибуття автобусом Прага-Київ та висадка пасажирів здійснюється на 50 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Прага – Київ?
Відстань між містами Прага–Київ складає 1368 км, яку наші перевізники долають приблизно за 20 год 40 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Прага – Київ заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Прага–Київ варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Прага–Київ та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Прага – Київ, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Прага – Київ?
Ціна квитка на автобус Прага–Київ формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Прага–Київ і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Прага – Київ
Середня ціна квитка1841 грн
Найдорожчий квиток2096 грн
Найдешевший квиток1390 грн
Найшвидший рейс20 год 40 хв
Частота рейсів на день8
Піковий деньу п’ятницю
Продаваних квитків в день8
Перевізників на напрямку16
Місто Прага пов’язане з автостанціями1066

Інші маршрути у м. Київ