Квитки на автобус Івано-Франківськ – Прага

Список рейсів на завтра по напрямку Івано-Франківськ – Прага


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Івано-Франківськ – Прага ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Івано-Франківськ, розклад автобусів з м. Прага.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Прага — Івано-Франківськ.

Автобусні рейси Івано-Франківськ – Прага

Автобуси Івано-Франківськ – Прага відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 128 рейсів. Дістатися з міста Івано-Франківськ в місто Прага автобусом можна за 16 ч 35 мин. Відстань між містами становить 901 км.

Вартість квитків на автобус Івано-Франківськ – Прага

В середньому ціна квитка становить 1112 грн. Найдешевший квиток коштує 897 грн, а найдорожчий 1678 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Івано-Франківськ – Прага

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 434 квитків Івано-Франківськ – Прага.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Івано-Франківськ і Прага займається 22 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Івано-Франківськ

В місті Івано-Франківськ знаходиться 16 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Івано-Франківськ-2 , що знаходится за адресою вулиця Горбачевського; будинок 14 .

Автостанції Прага

В місті Прага знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Флоренц , що знаходится за адресою вулиця Крізікова; будинок 6 .

Зведена інформація по напрямку Івано-Франківськ – Прага
Середня ціна квитка1112 грн
Найдорожчий квиток1678 грн
Найдешевший квиток897 грн
Найшвидший рейс16 ч 35 мин
Частота рейсів на день14
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день14
Перевізників на напрямку22
Місто Івано-Франківськ пов’язане з автостанціями1241