Квитки на автобус Краків – Полтава

Список рейсів на завтра по напрямку Краків – Полтава


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Краків – Полтава ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Краків, розклад автобусів з м. Полтава.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Полтава — Краків.

Автобусні рейси Краків – Полтава

Автобуси Краків – Полтава відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 103 рейсів. Дістатися з міста Краків в місто Полтава автобусом можна за 20 ч 15 мин. Відстань між містами становить 1252 км.

Вартість квитків на автобус Краків – Полтава

В середньому ціна квитка становить 1193 грн. Найдешевший квиток коштує 990 грн, а найдорожчий 1408 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Краків – Полтава

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 164 квитків Краків – Полтава.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Краків і Полтава займається 16 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Краків

В місті Краків знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Краків , що знаходится за адресою вулиця Босацький; будинок 18 .

Автостанції Полтава

В місті Полтава знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Полтава , що знаходится за адресою вулиця Великотирнівська; дім 7 .

Зведена інформація по напрямку Краків – Полтава
Середня ціна квитка1193 грн
Найдорожчий квиток1408 грн
Найдешевший квиток990 грн
Найшвидший рейс20 ч 15 мин
Частота рейсів на день7
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день7
Перевізників на напрямку16
Місто Краків пов’язане з автостанціями1707