Квитки на автобус Вознесенськ – Житомир

Список рейсів на завтра по напрямку Вознесенськ – Житомир


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Вознесенськ – Житомир ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Вознесенськ, розклад автобусів з м. Житомир.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Житомир — Вознесенськ.

Автобусні рейси Вознесенськ – Житомир

Автобуси Вознесенськ – Житомир відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 10 рейсів. Дістатися з міста Вознесенськ в місто Житомир автобусом можна за 9 ч 30 мин. Відстань між містами становить 427 км.

Вартість квитків на автобус Вознесенськ – Житомир

В середньому ціна квитка становить 473 грн. Найдешевший квиток коштує 458 грн, а найдорожчий 493 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Вознесенськ – Житомир

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 45 квитків Вознесенськ – Житомир.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Вознесенськ і Житомир займається 3 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Вознесенськ

В місті Вознесенськ знаходиться 5 станцій. Найпопулярніша з них це автовокзал Вознесенськ , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 148 .

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Вознесенськ – Житомир
Середня ціна квитка473 грн
Найдорожчий квиток493 грн
Найдешевший квиток458 грн
Найшвидший рейс9 ч 30 мин
Частота рейсів на день5
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день5
Перевізників на напрямку3
Місто Вознесенськ пов’язане з автостанціями693