Квитки на автобус Слов'янськ – Житомир

Список рейсів на завтра по напрямку Слов'янськ – Житомир


Дата останнього оновлення: 23.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Слов'янськ – Житомир ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Слов'янськ, розклад автобусів з м. Житомир.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Житомир — Слов'янськ.

Автобусні рейси Слов'янськ – Житомир

Автобуси Слов'янськ – Житомир відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 3 рейсів. Дістатися з міста Слов'янськ в місто Житомир автобусом можна за 13 ч 55 мин. Відстань між містами становить 794 км.

Вартість квитків на автобус Слов'янськ – Житомир

В середньому ціна квитка становить 725 грн. Найдешевший квиток коштує 725 грн, а найдорожчий 725 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Слов'янськ – Житомир

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 3 квитків Слов'янськ – Житомир.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Слов'янськ і Житомир займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Слов'янськ

В місті Слов'янськ знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Слов'янськ , що знаходится за адресою Слов'янськ .

Автостанції Житомир

В місті Житомир знаходиться 10 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 93 .

Зведена інформація по напрямку Слов'янськ – Житомир
Середня ціна квитка725 грн
Найдорожчий квиток725 грн
Найдешевший квиток725 грн
Найшвидший рейс13 ч 55 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку1
Місто Слов'янськ пов’язане з автостанціями690