Список рейсів з м. Чернівці

Список рейсів до м. Чернівці

Розклад автовокзалів і автостанцій Чернівці

У таблиці на цій сторінці міститься актуальна інформація з розкладом автобусів Чернівці. Використовуючи зручне меню, ви можете ознайомитися як з внутрішніми автобусними рейсами по країні, так і з міжнародними маршрутами. Найбільшим попитом користується напрямок Чернівці - Міжброди , по цьому маршруту відправляється 180 рейсів на тиждень.

Автостанції та автовокзали Чернівці

В Чернівці знаходиться 3042 станцій і автобусних зупинок. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) в місті Чернівці , яка знаходиться за адресою вулиця Головна; будинок 219 . У день вона обслуговує 2931 рейсів. Завдяки автобусних перевезень, пасажири можуть здійснити подорож з %placce% в 496 інших населених пунктів в 14 країнах.

Перевізники Чернівці

Автобусними перевезеннями з Чернівці займається безліч компаний. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Найбільше рейсів обслуговує перевізник Підприємець Нов-Транс-Авто , автопарк якого складається переважно з автобусів моделі Mersedes 18 . Ukrpas.ua дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Вартість квитків на автобус з Чернівці

Вартість квитка залежить від дальності маршруту. В середньому ціна квитка становить %PRICE_AVG%. Найдешевший квиток коштує 19 грн, а найдорожчий 6726. Час від часу перевізники надають акції і знижки на свої рейси, особливо в "низький сезон" автобусних перевезень - в жовтні, листопаді, а також з січня по квітень. У цей час є можливість купити квиток дешевше і заощадити на поїздці.

Як купити квитки на автобус з Чернівці

Для оформлення бронювання і покупки квитка, будь ласка, введіть напрямок в спеціальну форму нагорі сторінки і виберіть дату поїздки. Ви побачите актуальний список рейсів від перевізників. Виберіть відповідний рейс і місця в салоні. Заповніть дані про пасажирів і оплатіть квитки онлайн за допомогою захищеної системи еквайрингу. Після оплати ви одразу отримаєте квитки і зможете їх скачати. Також квитки прийдуть вам на email, вказаний при оформленні бронювання. Покажіть квиток водію при посадці в роздрукованому вигляді. Ви можете купити квитки з Чернівці і назад.

Зведена інформація по автобусним рейсам з м. Чернівці
Кількість автостанцій в країні3042
Частота рейсів на тиждень180
Можна поїхати в міста496
Найдешевший квиток19
Найдорожчий квиток6726
Середня ціна квитка
Можна поїхати в країни14
Найпопулярніший перевізникПідприємець Нов-Транс-Авто
Найпопулярніша автостанція в країніАвтовокзал Центральний (Чернівці-1)