Квитки на автобус Бухарест – Чернівці

Список рейсів на завтра по напрямку Бухарест – Чернівці


Дата останнього оновлення: 14.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Бухарест – Чернівці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Бухарест, розклад автобусів з м. Чернівці.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Чернівці — Бухарест.

Автобусні рейси Бухарест – Чернівці

Автобуси Бухарест – Чернівці відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 7 рейсів. Дістатися з міста Бухарест в місто Чернівці автобусом можна за 12 ч 0 мин. Відстань між містами становить 512 км.

Вартість квитків на автобус Бухарест – Чернівці

В середньому ціна квитка становить 757 грн. Найдешевший квиток коштує 757 грн, а найдорожчий 757 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Бухарест – Чернівці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Бухарест – Чернівці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Бухарест і Чернівці займається 1 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Бухарест

В місті Бухарест знаходиться 4 станцій. Найпопулярніша з них це Бухарест , що знаходится за адресою Bucharest .

Автостанції Чернівці

В місті Чернівці знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Зведена інформація по напрямку Бухарест – Чернівці
Середня ціна квитка757 грн
Найдорожчий квиток757 грн
Найдешевший квиток757 грн
Найшвидший рейс12 ч 0 мин
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку1
Місто Бухарест пов’язане з автостанціями120