Квитки на автобус Київ – Чернівці

Список рейсів на завтра по напрямку Київ – Чернівці


Дата останнього оновлення: 13.06.2024. Більш актуальний розклад автобусів Київ – Чернівці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Київ, розклад автобусів з м. Чернівці.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Чернівці — Київ.

Автобусні рейси Київ – Чернівці

Автобуси Київ – Чернівці відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається в неділю. У тиждень виходить близько 71 рейсів. Дістатися з міста Київ в місто Чернівці автобусом можна за 9 ч 20 мин. Відстань між містами становить 490 км.

Вартість квитків на автобус Київ – Чернівці

В середньому ціна квитка становить 747 грн. Найдешевший квиток коштує 640 грн, а найдорожчий 1144 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Київ – Чернівці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано null квитків Київ – Чернівці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Київ і Чернівці займається 8 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Київ

В місті Київ знаходиться 50 станцій. Найпопулярніша з них це Автостанція Київ (Центральний залізничний вокзал) , що знаходится за адресою метро Вокзальна; вулиця Симона Петлюри; будинок 32 .

Автостанції Чернівці

В місті Чернівці знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Автовокзали та автостанції у місті Київ

Зведена інформація по напрямку Київ – Чернівці
Середня ціна квитка747 грн
Найдорожчий квиток1144 грн
Найдешевший квиток640 грн
Найшвидший рейс9 ч 20 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку8
Місто Київ пов’язане з автостанціями2439