Квитки на автобус Умань – Чернівці

Список рейсів на завтра по напрямку Умань – Чернівці


Дата останнього оновлення: 25.05.2024. Більш актуальний розклад автобусів Умань – Чернівці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Умань, розклад автобусів з м. Чернівці.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Чернівці — Умань.

Автобусні рейси Умань – Чернівці

Автобуси Умань – Чернівці відправляються %DAYSOFWEEK_TXT%. Найбільше рейсів відбувається у вівторок. У тиждень виходить близько 48 рейсів. Дістатися з міста Умань в місто Чернівці автобусом можна за 8 ч 35 мин. Відстань між містами становить 383 км.

Вартість квитків на автобус Умань – Чернівці

В середньому ціна квитка становить 398 грн. Найдешевший квиток коштує 330 грн, а найдорожчий 443 грн. Зверніть увагу на акції від перевізників. Іноді по знижці можна купити квитки дешевше. Введіть дати вашої поїздки і знайдіть квиток за найкращою ціною.

Купити квитки на автобус Умань – Чернівці

Найзручніше купувати квитки онлайн у нас на сайті. Вибравши рейс, ви можете оплатити поїздку за допомогою банківської карти не виходячи з дому. Квиток прийде на вашу електронну пошту. Збережіть його і роздрукуйте перед посадкою в автобус. Через нашу систему вже було продано 117 квитків Умань – Чернівці.

Перевізники

Автобусними перевезеннями між містами Умань і Чернівці займається 6 компаній. Всі вони пропонують рейси з різним часом відправлення, різними цінами і різною якістю автобусів. Наш сайт дозволяє порівняти рейси від всіх перевізників і вибрати найбільш підходящий.

Автостанції Умань

В місті Умань знаходиться 11 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Умань , що знаходится за адресою вулиця Київська; будинок 1 .

Автостанції Чернівці

В місті Чернівці знаходиться 9 станцій. Найпопулярніша з них це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Зведена інформація по напрямку Умань – Чернівці
Середня ціна квитка398 грн
Найдорожчий квиток443 грн
Найдешевший квиток330 грн
Найшвидший рейс8 ч 35 мин
Частота рейсів на день13
Піковий деньу вівторок
Продаваних квитків в день13
Перевізників на напрямку6
Місто Умань пов’язане з автостанціями1506