icon-arrow-left-mob-search
Сучаваicon-arrow-right-mob-searchЧернівці
icon-edit-mob-search

Звідки

from
icon-cross
switch

Куди

to
icon-cross

Відправлення

dateTo
icon-arrow-back

Квитки на автобус Сучава – Чернівці

icon-filtersФільтри
icon-cross
icon-arrow-bottom
Тип рейсу
icon-arrow-bottom
Ціна
250 UAH20000 UAH
icon-arrow-bottom
Час відправлення
icon-arrow-bottom
Час прибуття
icon-arrow-bottom
Час в дорозі
0:00 год.96:00 год.
icon-arrow-bottom
Станція відправлення
icon-arrow-bottom
Станція прибуття

Список рейсів на завтра у напрямку Сучава – Чернівці

icon-filtersФільтри
UAH | EUR
1результатів
00:30
3:29 год.
02:59
вт, 23 липня
Сучава
Парковка (навпроти аеродрому)
траса E85
вт, 23 липня
Чернівці
Зупинка Чернівці (навпроти автовокзалу)
вул. Комарова, буд. 2а
1000,00грн
icon-carrier"Автоекспрес-Дніпро" ПП
1000,00
без пересадокдетальнішеicon-arrow-bottom

Потрібно швидко та комфортно дістатися з м. Сучава до м. Чернівці автобусом? Знайти та купити квиток на автобус Сучава - Чернівці, ви можете на офіційному онлайн-сервісі UkrPas з продажу квитків на автобуси як в межах України, так і за кордон.

Дата останнього оновлення: 22.07.2024. Більш актуальний розклад автобусів Сучава – Чернівці ви можете дізнатись, обравши дату в формі пошуку вгорі сторінки.

Також, за посиланнями ви можете подивитися інформацію про відправлення автобусів з обох міст: розклад автобусів з м. Сучава, розклад автобусів з м. Чернівці.

Зворотний напрямок: квитки на автобус Чернівці — Сучава.

Автобусні рейси Сучава – Чернівці

Міжнародні автобуси Сучава – Чернівці відправляються по дням тижня. Найбільша кількість рейсів на тиждень відбувається в неділю, тому плануючи поїздку автобусом з міста Сучава до міста Чернівці варто врахувати цю інформацію. І хоча відстань між містами - 87 км, а орієнтований час у дорозі становить 3 год 0 хв, у тиждень з міста Сучава до міста Чернівці відправляється близько 32 рейсів.

Перевізники

Кількість компаній перевізників, які є надійними партнерами UkrPas та здійснюють автобусні перевезення Сучава-Чернівці - 4 приватних підприємств. Ціна квитка на автобус Сучава-Чернівці, розклад відправлення, маршрут та час в дорозі кожного з цих перевізників суттєво відрізняються, а також якість та рівень комфорту самих автобусів. Але обираючи квиток на автобус в онлайн-сервісі від UkrPas, кожен пасажир може порівняти ціни, які пропонує перевізник, та самостійно перевірити, які саме автобуси на рейсі Сучава-Чернівці відправлятимуться у той чи інший день тижня.

Купити квитки на автобус Сучава – Чернівці

Забудьте про тривале очікування у черзі на автовокзалі! Купуйте білети на автобус Сучава – Чернівці не виходячи з дому, на офіційному онлайн-сервісі UkrPas. Для того, щоб купити квиток на автобус потрібно зробити декілька простих кроків:
  • у спеціальній формі виберіть 'Сучава' та 'Чернівці';
  • оберіть дату відправлення та вкажіть кількість пасажирів;
  • натисніть кнопку “Знайти квитки”.
За декілька секунд сервіс запропонує перелік актуальних рейсів з міста Сучава до міста Чернівці, з якого вам потрібно обрати оптимальний для вас квиток на автобус як за ціною, так і за тривалістю перебування в дорозі. Для зручності пошуку можна використовувати фільтри, наприклад: фільтр “спочатку дешеві” чи “спочатку дорогі” або ж фільтр “за часом в дорозі”, “за часом прибуття” або “за часом відправлення”. Оплатити квиток на автобус з міста Сучава до міста Чернівці також можна на сайті UkrPas за допомогою банківської карти, будь-якого державного банку України. Квиток на автобус Сучава - Чернівці, маршрут рейсу та додаткова інформація надійде у листі на вашу електронну пошту. Квиток на автобус можна видрукувати або зберегти на вашому смартфоні та показати перевізнику перед посадкою.

Кількість проданих квитків Сучава - Чернівці через онлайн-сервіс UkrPas становить 180 (дата оновлення 22.07.2024).

Вартість квитків на автобус Сучава – Чернівці

Ми співпрацюємо з великою кількістю легальних перевізників, у кожного з яких відрізняється не лише час у дорозі, але й ціна квитка на автобус Сучава – Чернівці. Тому, на онлайн-сервісі UkrPas, можна знайти автобусні квитки з Сучава до Чернівці, вартість яких варіюється у такому ціновому діапазоні:
  • найдешевша вартість квитка на автобус - 200 грн;
  • середня ціна - 222 грн;
  • найвища вартість квитка - 252 грн.
Доволі часто онлайн-сервіс UkrPas розміщує вигідні акційні пропозиції та знижки від перевізників, що дозволяє купити квиток на автобус за нижчою ціною, ніж зазвичай. Для цього необхідно - обрати дату запланованої поїздки та вибрати з переліку автобус Сучава - Чернівці, ціна на квитки якого є найбільш вигідною для вас.

Автостанції Сучава

Загальна кількість станцій у м.Сучава, з яких здійснюється відправлення рейсів сполученням Сучава-Чернівці, становить близько 2 підприємств. Найпопулярніша з них це - стоп Сучава . Адреса найпопулярнішої станції м.Сучава - вулиця Василя Александрі .

Автостанції Чернівці

Прибуття автобусом Сучава-Чернівці та висадка пасажирів здійснюється на 9 станціях міста. Найпопулярніша та найбільш розвинена - це Автовокзал Центральний (Чернівці-1) , що знаходится за адресою вулиця Головна; будинок 219 .

Часті запитання

Яка тривалість поїздки на автобусі Сучава – Чернівці?
Відстань між містами Сучава–Чернівці складає 87 км, яку наші перевізники долають приблизно за 3 год 0 хв, з урахуванням проходження паспортного та митного контролю на кордоні між країнами. Різниця в часі між містами - 1 год.
Чи можу я забронювати місце на автобус Сучава – Чернівці заздалегідь?
Бронювати квитки за маршрутом Сучава–Чернівці варто якомога раніше. Онлайн-сервіс UkrPas, незалежно від часу пошуку, пропонує перелік автобусів за обраним маршрутом та кількість вільних місць. Для цього потрібно вибрати маршрут та вказати бажану дату. Перелік автобусів Сучава–Чернівці та розклад їх руху буде згенеровано сервізом за декілька хвилин.
Чи можна змінити дату або час своєї поїздки на автобусі Сучава – Чернівці, якщо це необхідно?
Змінити дату або час поїздки після оплати квитка - неможливо. Перенести рейс на інший день можливо лише за згодою компанії перевізника та лише на аналогічний рейс. Для цього необхідно надіслати лист з запитом на електронну адресу help@ukrpas.com.ua, або ж звернутися до служби підтримки сервісу за номером +38 095 444 44 44.

Якщо вам терміново потрібно змінити дату або час відправлення, а часу очікувати відповідь немає, ви можете оформити повернення квитка до початку рейсу за актуальними умовами та обрати нові квитки. Перед оформленням повернення - уважно ознайомтесь з умовами компанії щодо повернення коштів.
Від чого залежить ціна на автобус Сучава – Чернівці?
Ціна квитка на автобус Сучава–Чернівці формується залежно від таких факторів: дата та час поїздки, компанія-перевізник, рівень комфортності автобуса, час бронювання, маршрут та кількість зупинок на рейсі Сучава–Чернівці і звісно - наявність знижок та акцій від перевізника.
Зведена інформація у напрямку Сучава – Чернівці
Середня ціна квитка222 грн
Найдорожчий квиток252 грн
Найдешевший квиток200 грн
Найшвидший рейс3 год 0 хв
Частота рейсів на день20
Піковий деньв неділю
Продаваних квитків в день20
Перевізників на напрямку4
Місто Сучава пов’язане з автостанціями141